Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace

Sbírej-toner.cz

POMŮŽETE I BEZ PENĚZ!

Projekt Sbírej Toner - SBÍRÁNÍ POKRAČUJE DÁLE - pomozte nám sbírat i Vy, moc děkujeme.

Z projektu Sbírej-toner.cz bylo každoročně přispěno na následující aktivity pro klienty:

1. Canisterapie

2. Příspěvek na dopravu na rekreaci klientů 

3. Poplatky za startovné na festivalech 

4. Festival Hájský kohout

SBÍREJ-TONER.CZ je ekologicko – charitativně zaměřený projekt organizovaný občanským sdružením AKTIPO. Projekt v České Republice běží od roku 2009. Celý výtěžek získaný z renovace vámi nasbíraných tonerů putuje do zařízení pro mentálně hendikepované a nemocné spoluobčany, která jsou do našeho projektu zapojena.

CELKOVĚ JSME ZA OBDOBÍ KVĚTEN 2009 - PROSINEC 2018 ZÍSKALI ČÁSTKU 2 958 612!

Jak se zapojit do projektu:

http://www.sbirej-toner.cz/cs/pages/jak-se-zapojit-do-projektu/

Reportáž České televize

https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/1245646-recyklace-toneru-pomaha-nejen-prirode-ale-i-postizenym-detem

Reportáž televize Barrandov

https://www.youtube.com/watch?v=NAMeA86effY

Organizátor:
AKTIPO

Občanské sdružení AKTIPO vzniklo na počátku roku 2012 s cílem zastřešit aktivity, které jeho členové dlouhodobě realizují. Jsou jimi především podpora žen a charitativní činnost ve prospěch zařízení pro mentálně postižené spoluobčany. 
V listopadu roku 2012 bylo sdružení osloveno s nabídkou převzít ekologicko-charitativní projekt Sbírej-toner.cz od původního organizátora, který by jinak projekt musel zastavit. 
Protože se členové občanského sdružení AKTIPO v minulosti aktivně na chodu projektu podíleli, bylo jeho převzetí tímto sdružením logickým vyústěním situace především v zájmu jeho zachování.
V následujících měsících se chce AKTIPO zaměřit na rozšíření Sbírej-toner.cz a oslovit nové partnery, kteří by projekt pomohli udržet při životě.  [Externí link]

Hlavní partner projektu:
KMP

Společnost KMP , založená v roce 1988, je jedním z největších výrobců kompatibilního příslušenství tiskáren na německém a evropském trhu. Z původního výrobce barvicích pásek vyrostl podnik, který se v pravý čas ubíral směrem nových technologií laserových a inkoustových tiskáren. Všechny tiskové kazety jsou zcela kompatibilní s originální kazetou a ve své kvalitě, manipulaci a výsledku tisku odpovídají originálnímu výrobku. Všechny komponenty laserových kazet jsou upraveny speciálně pro vaši tiskárnu a zajišťují skvělou a velmi ostrou kvalitu tisku. Aby bylo možné zaručit nejmodernější výrobu také pro budoucnost, právě se v České republice dokončuje zcela nový závod. Ten zaručí konkurenceschopnost firmy KMP pro další roky.

V projektu SBÍREJ-TONER.CZ zajišťuje firma KMP renovaci tonerových a inkoustových kazet.

ZPĚT NA PROJEKTY